Jakub Judl je absolventem magisterského studia Fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy

Odbornou praxi získal již v průběhu
a dále i po dokončení studia na těchto pracovištích:

  • Ústřední Vojenská Nemocnice Praha Střešovice – oddělení neurologie, chirurgie, neurochirurgie, plastická chirurgie, ortopedie a rekonstrukční chirurgie, gynekologie, rehabilitace a následná péče, fyzioterapeutická ambulance
  • Fakultní nemocnice Na Bulovce Praha Libeň – odd. neurologie
  • Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Praha – odd. ortopedie
  • Revmatologický ústav Praha Vyšehrad
  • Rehabilitační klinika Monáda Praha Opatov
  • Svaz paraplegiků – Centrum Paraple Praha Malešice
  • Psychiatrická léčebna Bohnice Praha
  • Zdravotnické zařízení GERI, spol. s r.o. rehabilitace a rekondice Praha Smíchov
  • P-P klinika Kladno spol. s r.o. – rehabilitační oddělení
  • Oblastní nemocnice Kladno a.s. – odd. neurologie, ortopedie, chirurgie, interna, gynekologie, ARO, rehabilitace

Oprávnění a certifikace  zde

 

Reference

Do ordinace pana magistra Judla jsem přišel s bolestí achilovky. Postupně jsme spolu řešili flexibilně i další problémy, které se mi objevily (bolest páteře v bederní oblasti, zhmožděné vazy v zápěstí). Na každý problém měl pan magistr řešení v podobě jednak okamžité pomoci (a úlevy) při léčbě v ordinaci, jednak návodu k domácímu cvičení pro dlouhodobou úlevu a řešení podstaty problému. Pan magistr se vždy snažil vyjít vstříc mým časovým možnostem. Pro vše výše uvedené pa na magistra doporučuji.
Pavel Žlábek

....

Pan Mgr. Judl mi léčil vleklé bolesti zad, které se dostavily po porodu a během mateřství. V rámci několika vyšetření a konzultací mi velice správně poradil cviky, které během tří týdnů přinesly trvalou úlevu. Ani jsem nevěřila, že bolest, která člověka trápí dlouhé měsíce, se dá odstranit správným cvičením a trochou zodpovědnosti a trpělivosti pacienta. 
Děkuji Michaela Broučková

....

S Jakubem Judlem se znám asi pět let. S každým závažnějším zraněním jsem se na něho vždy obrátil s jistotou ,že mi pomůže a vždy tomu tak bylo. Při těžším obostraném výronu a pohmožděných vazech v kotníku jsem měl nohu asi dva týdny v ortéze.Poté jsme začali s procedůrou pomocí mobilizačních a stabilizačních cviků ,které mi ukázal
a zacvičil společně se mnou na zpevnění jak postiženého místa tak okolních partií.Nechyběla ani velice zajímavá technika míčkování (míček na líný tenis)
a samozřejmě vířivky.Doba léčení se tímto výrazně zkrátila a byla vce pod kontrolou než mít nohu měsíc v sádře. Léčili jsme řadu natažených svalů na různých místech.
U těchto zraněních je samozřejmě nezbytný klid.K němu jsem ale dostal řadu doporučovaných cviků jak bolavou partii co nejdříve uzdravit ale také zpevnit a posílit ,a předejít tak jejímu dalšímu poranění. Závěrem mohu Kubovi jen poděkovat za jeho super přístup a každému jej doporučit!
Aktivní fotbalista, 25 let, Kladno

....

Ordinaci pana Judla jsem navštívil v době kdy jsem měl akutní problémy s bolestí zad. Pan Judl se  celému problému věnoval komplexně - fyzioterapie, rady
a konzultace ohledně  cviků zad doma a doporučení ohledně prevence. Po několika návštěvách a  cvičení doma dle rad se záda dala dopořádku a v současné době jsou
v takovém  stavu, že mohu bez problému zvedat i našeho malého synka.
Radovan Kiml

....

Již téměř 10 let trpím na velké bolesti předloktí obou horních končetin. Prošla jsem mnoho vyšetření v různých nemocnicích u velké spousty doktorů. Většinou mi byly předepsány rehabilitace za pomocí přístrojů (elektrovln, vodní masáže, atd.), nic z toho ale nepomohlo. Vždy jsem odcházela po poslední kontrole od lékaře s léky na bolest a doporučením ruce šetřit (což při práci sekretářky jde stěží) a při velké bolesti nosit ruce v ortéze.
Po pár letech, kdy se bolest stupňovala, a léky přestaly zabírat, jsem znovu navštívila lékaře. Na doporučení jsem se objednala na rehabilitace k fyzioterapeutovi Judlovi. Absolvolala jsem dvě kola rehabilitací, po cca půl roce pauzy a při každém sebemenším náznaku zhoršení „klidového stavu“ jsem si zacvičila jeden základní cvik, který mi pan Judl doporučil, a nastala okamžitá úleva. Po opakování cviku se mi podařilo bolest minimalizovat. Od poslední rehabilitace uběhl víc než rok a já „nerada bych to zakřikla“, ale jsem od té doby bez ortézy a léků na bolest. Jsem člověk, který nemá k lékařům a medicíně moc důvěru, ale u pana Judla jsem se dočkala pochopení, jemného zacházení a hlavně komunikace! Od té doby ho doporučuji všem svým známým, kteří mají obdobné problémy.
Alena, sekretářka (24)

....

Se zády mám problémy již od dětství, které mi časem přinesly silné migrény
a neschopnost sportovat, což není úplně ten problém, který bych chtěla mít už ve svém dospívání.  Proto jsem navštívila fyzioterapeuta Jakuba Judla. Bylo mi řečeno, že je mladý a šikovný a že mi určitě pomůže, o čemž jsem se následně přesvědčila. :) 
Začala jsem na rehabilitace docházet kvůli skolióze, pak kvůli blokaci u lopatek a krční páteře. Zkrátka vždy když si moje záda usmyslí, že mě dlouho nepotrápila, tak si s nimi p.Judl dokáže poradit. :) Jen člověk nesmí zlenivět a když dostane za úkol cviky, tak by je měl taky pak doma cvičit.  Pochválit musím ale i nějaké ty rady pro běžný život, které jsem dostala a snažím se jich držet. Jako třeba: jak se zvedat ráno z postele, jak sedět u počítače či knížky apod.  Každopádně na přístup a komunikaci si nemůžu jediným slůvkem postěžovat! Naopak. Jestli jsem ochotná někomu svěřit do péče svá záda, pak to bude právě Jakub Judl :)
Barbora, studentka SŠ (19)

....

Navštívila jsem Jakuba Judla s problémy týkající se bederní páteře. Terapie strávená u něho, zmírnila mé bolesti. A po následujícím dodržování cviků a dalších doporučení, potíže brzy zmizely úplně. Tímto mu děkuji za jeho vstřícný přístup
a odbornou pomoc.
D. Markupová


Pravidelně podporujeme organizaci UNICEF.